Ballina / Show Bizz / Muzike / Rinor Muqaj një emër i ri në skenen muzikore
Loading...

Rinor Muqaj një emër i ri në skenen muzikore

Të dish të këndosh është dhunti por ta dish ta çmosh bukurin e vajzave të vendit tëndë është vlera më e madhe e një arstisti. 

I tillë është Rinor Muqaj, i cili që në diten e parë kur doli në sken u prit me duartrokitje nga publiku  prizrenas. Muqaj,  ka gjithësej tri këngë , ndërsa pak ditë më par ka lansuar këngen  me videoklip“ Hasjanka jem” në bashkpunim me Nolinjon.

“Hasjanka jem” është një këngë verore dhe po prit shumë mirë nga adhurues të muzikes shqiptare kudo që jan./MegaPress/

 

 

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë/ “Gjynah” Super projekti i ri muzikor nga Vani Gjuzi (Foto-Video)

Vani Gjuzi sapo ka publikuar projektin me te ri muzikor. Super projekti muzikor është punu …

Loading...