Ballina / Show Bizz / Muzike / Rita Ora dhe Liam Payn performojnë në Tonight Show
Loading...

Rita Ora dhe Liam Payn performojnë në Tonight Show

Rita Ora dhe Liam Payne ishin mysafirë në emisionin e Jimmy Fallonit “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”.

Rita së bashku me Liam performuan këngën e tyre “For You”.

Ata performojnë për herë të parë duetin e tyre ‘For You’ para audiencës së Tonight Show”.

 

/MegaPress.AL/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Haxhi Dauti këngëtari që i rezistoi suksesit me dekada (Foto-Video)

Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim ‘vrastar’ dhe butësi në interpretim, shoqëruar …

Loading...