Ballina / Show Bizz / Muzike / Rita Ora do të performoj në Prishtinë në 10 vjetorin e Pavarsisë së Kosovës
Loading...

Rita Ora do të performoj në Prishtinë në 10 vjetorin e Pavarsisë së Kosovës

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora do të performoj në koncertin e organizuar në Prishtinë në dhjetë vjetorin e Pavarsisë së Kosovës. 

Për ardhjen e saj në Kosovë ka treguar Adil Behramaj, nga Këshilli Organizativ për shënimin e 10-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës.

Manifestime të shumëta janë duke u mbajtur në qytetet e Kosovës, ndërsa manifestimi kryesor do të mbahet në Prishtinë me 17 shkurt 2018. Ku me këtë rast do të performoj Rita Ora.

 

/MegaPress.AL/

Loading...

Shikoni gjithashtu

“KUGELN” Super projekti muzikor nga MALi ( Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...