Ballina / Show Bizz / Rita Ora duket perfekte në bikine të kuqe
Loading...

Rita Ora duket perfekte në bikine të kuqe

Ylli Rita Ora ka postuar një video në Instagram e cila xhiron veten e saj në ishullin e Karaibeve.  Ndërsa Rita përmes kësaj video tregoj edhe linjat e saj perfekte .

 

/MegaPress/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Metiz ft Wheresdonie bashkojn forcat për Hitin me te ri muzikore (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...