Ballina / Show Bizz / Rita Ora mer pjesë në trilogjinë erotike “Fifty Shades Freed” (Foto)
Loading...

Rita Ora mer pjesë në trilogjinë erotike “Fifty Shades Freed” (Foto)

Trilogjia erotike  e filmit “Fifty Shades Freed” ka kaluar shifrën prej 300 milionë dollarësh përfitime, ndërsa 1.25 miliard dollarë janë mbledhur gjithësej për tri pjesët . Në rolet kryesore të cilë luajn  Dakota Johnson dhe Jamie Dornan.

Për epizodi i  tretë të këtij filmi është shpenzuar buxhet prej 55 milionë dollarësh. Ndërsa totali i shpenzimeve për pjesen e tretë është 150 milionë dollarë.

Në këtë film erotik luan edhe këngëtarja kosovare Rita Ora e cila përveç rolit të motrës së Christian Grey.  Rita  ka interpretuar edhe këngën kryesore të filmit, “For You”, në bashkëpunim me Liam Payne.

 

 

 

Shikoni gjithashtu

Premierë: “ Këngë për Hashim Shalen” Projekti i ri muzikor nga Armend Shala- Mendi (Foto-Video)

Muzika popullore është thesar shumë i qmuar i popullit shqiptar. Fal artisteve të që i …

Loading...