Ballina / Show Bizz / Muzike / Rita Ora miliardere ndërsa vëllau kamarier

Rita Ora miliardere ndërsa vëllau kamarier

Rita Ora është njëra nga këngëtaret më të pasura në Britani e cila deri tani ka 20 milion funta në xhirollogarinë e saj bankare. Ndërsa familja e saj ka një restorant në Britani, ku sherbejnë ushqime tradicionale shqiptare.

Nëna e Rites ka publikuar në insta story djalin e saj i cili sherben si kamarier. Ndërsa sipas mediave britaneze pasuria e Rita Orës deri në fund të vitit do të rritet në një shumë marramendëse dhe se do të bëhet njëra nga miliarderet pothuajëse më të pasur në Britani.

 

/MegaPress.AL/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë – “ Me flamur Shqiptar “ nga Vani Gjuzi FOTO-VIDEO

Të gjitha projektet e ti shëndrrohen në Hit. Fal vokalit që zotro qdo matrial muzikor …