Ballina / Show Bizz / Muzike / Rita Ora mjaft atraktive në ndejen pas ndarjes së çmimit ” Gramy”
Loading...

Rita Ora mjaft atraktive në ndejen pas ndarjes së çmimit ” Gramy”

Në natën e ndarjes së çmimeve “Grammy”, Rita Ora kishte një dukje tejet elegante. E në ndejen pas ndarjes së çmimeve Rita Ora ndryshoj veshjen e saj.

Ajo duket shumë terheqëse dhe shumë pak le për tu imagjinuar.  Me këtë veshje Rita Ora tregon linjat perfekte të saj, madje i duken edhe të brenshmet.

 

/MegaPress.AL/

 

Loading...

Shikoni gjithashtu

Ardit Bexheti vjen në duet me Aida Doçin (Video)

Një këngë shumë ritmike verore dhe gazmore është realizuar në duet mes këngëtarit tashmë të …

Loading...