Ballina / Show Bizz / Muzike / Rita Ora si Barbie e vërtetë (Foto)
Loading...

Rita Ora si Barbie e vërtetë (Foto)

Këngëtarja shqiptare shfaqet gjithnjë befasuese. Ajo di si t’i bëjë fansat për vete me “lookun” e saj.

Kësaj radhe Rita Ora shfaqet tepër interesante dhe e veçantë. Ajo vjen krejtësisht ndryshe, e veshur me një fustan pink, ku duket si një kukull Barbie e vërtetë.

Foton këngëtarja e ka postuar në rrjetin e saj social Instagram ku ka marrë komente pozitive nga fansat e shumtë.

/Zëri/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë- “Jo per ty une sdo te qaj” nga Mustaf Gashi

Mustaf Gashi është emer i afirmiar ne muziken shqiptare. Këngët e artistit në fjal kan …

Loading...