Ballina / Sport / Ronaldo gol spektakolare ( Video )
Loading...

Ronaldo gol spektakolare ( Video )

Loja e cila është duke u zhvilluar, madridjanët janë në avantazh me një golë epërsi kundër Andorrës. Golin e ka shenuar super ylli i fotbollit Cristiano Ronaldo.

/MegaPress.al/

Shikoni gjithashtu

Supertalenti nga Bishtazhini, Toni Domgjoni përkrah rininë e vendlindjes

Toni Domgjoni nga Bishtazhini (Gjakovë) është një ndër talentët më mirë në Zvicër dhe është …