Ballina / Sport / Ronaldo gol spektakolare ( Video )
Loading...

Ronaldo gol spektakolare ( Video )

Loja e cila është duke u zhvilluar, madridjanët janë në avantazh me një golë epërsi kundër Andorrës. Golin e ka shenuar super ylli i fotbollit Cristiano Ronaldo.

/MegaPress.al/

Loading...

Shikoni gjithashtu

FC Kosova München fillon sezonën me dy fitore, së shpejti në Bezirksliga të Gjermanisë

FC Kosova München ka filluar sezonin pranverorë me dy lojërat e para dhe me dy …

Loading...