Ballina / Sport / Ronaldo nuk e feston ditëlindjen e 33
Loading...

Ronaldo nuk e feston ditëlindjen e 33

Futbollisti i njohur Cristiano Ronaldo nuk e ka festuar ditëlindjen e 33, siç bënte zakonisht. Ai arsyetohet me faktin përshkak se ekipi i tij ka humbje të vazhdueshme. 

Ndërsa me antë një fotografie me një torte në dorë ka falenderuar të gjithë adhuruesit e tij. Edhe pse sipas mediave portugeza ka spekulime se Ronaldo nuk është në formen e mirë, siç ka qenë hereva të tjera dhe kjo ndoshta mund të jet arsyeja.

Por dihet se Ronaldo deri më tani është futbollisti më i mirë, por që para disa ditësh kishte pasur konflikt me përfaqësuesit e futbollit, pasi kishte kerkuar rritjen e rroges dhe ata e kishin refuzuar.

 

/MegaPress.AL/

 

Shikoni gjithashtu

Supertalenti nga Bishtazhini, Toni Domgjoni përkrah rininë e vendlindjes

Toni Domgjoni nga Bishtazhini (Gjakovë) është një ndër talentët më mirë në Zvicër dhe është …