Ballina / Sport / Ronaldo nuk ndalet, sërish do të bëhet baba – Georgina është shtatzënë (Foto)
Loading...

Ronaldo nuk ndalet, sërish do të bëhet baba – Georgina është shtatzënë (Foto)

Cristiano Ronaldo është duke pritur një tjetër fëmijë, tash me të dashurën e tij, Georgina Rodriguez.

 Mediat portugeze shkruajnë se Ronaldo miqve ua ka kumtuar lajmin se do të bëhet baba së shpejti i një fëmije me Georginan, të dashurën e tij 22 vjeçare.Georgina dhe Ronaldo janë në lidhje tash e tetë muaj, teksa Georgina është shfaqur së fundmi edhe me bark të fryrë, shkruan MegaPress.

Sipas Daily Mail, Georgina është në muajin e pestë të shtatzënisë.

Cristiano Ronaldo është bërë baba në vitin 2010 me një femër të panjohur për publikun që ai e ka takuar në Los Angeles.

Georgina me stomak të fryrë

Ai po ashtu flitet se së fundmi është bërë baba i binjakëve me një tejtër femër identitetin e të cilës ai me çdo kusht e ka mbajtur të fshehtë.

 

Shikoni gjithashtu

Supertalenti nga Bishtazhini, Toni Domgjoni përkrah rininë e vendlindjes

Toni Domgjoni nga Bishtazhini (Gjakovë) është një ndër talentët më mirë në Zvicër dhe është …