Ballina / Sport / Ronaldo nuk ndalet, sërish do të bëhet baba – Georgina është shtatzënë (Foto)
Loading...

Ronaldo nuk ndalet, sërish do të bëhet baba – Georgina është shtatzënë (Foto)

Cristiano Ronaldo është duke pritur një tjetër fëmijë, tash me të dashurën e tij, Georgina Rodriguez.

 Mediat portugeze shkruajnë se Ronaldo miqve ua ka kumtuar lajmin se do të bëhet baba së shpejti i një fëmije me Georginan, të dashurën e tij 22 vjeçare.Georgina dhe Ronaldo janë në lidhje tash e tetë muaj, teksa Georgina është shfaqur së fundmi edhe me bark të fryrë, shkruan MegaPress.

Sipas Daily Mail, Georgina është në muajin e pestë të shtatzënisë.

Cristiano Ronaldo është bërë baba në vitin 2010 me një femër të panjohur për publikun që ai e ka takuar në Los Angeles.

Georgina me stomak të fryrë

Ai po ashtu flitet se së fundmi është bërë baba i binjakëve me një tejtër femër identitetin e të cilës ai me çdo kusht e ka mbajtur të fshehtë.

 

Loading...

Shikoni gjithashtu

FC Kosova München fillon sezonën me dy fitore, së shpejti në Bezirksliga të Gjermanisë

FC Kosova München ka filluar sezonin pranverorë me dy lojërat e para dhe me dy …

17 Komentet

 1. CLINIQUE 倩碧線上購物官網。瀏覽Clinique倩碧官方網站,了解更多線上購物、護膚、彩粧、香氛及禮品詳情。通過過敏性測試,百分百不含香料。

 2. 可安排以自動轉賬方式於供款日繳付每期供款. 樓宇按揭配套服務. 居屋按揭. 居屋車位貸款; 居屋補地價貸款; 居屋裝修貸款. 私人住宅物業按揭. 一、二手住宅物業按揭 …

 3. Venus Legacy™是第一個,也是唯一一個得到美國食品藥品監督管理局批准,利用4D™技術結合多極射頻(RF)、磁力脈衝、變量脈衝VariPulse™技術(VP)和實時熱力反饋的設備,這使Venus Legacy™能夠提供一個既安全又無痛的療程,並取得理想效果。Venus Legacy™的療程為所有類型的肌膚提供一個100安全和無痛的美容過程,並針對面部、頸部及身體各處,提供以下即時和持久的效果 非手術塑型 減少橙皮紋 減少皺紋 減少皮下脂肪 收緊肌膚

 4. 抗敏活膚姐合締造完美無瑕肌膚 – 駿富太平洋集團有限公司Pacific First Group Limited 抗敏活膚姐合締造完美無瑕肌膚 – 駿富太平洋集團有限公司Pacific First Group Limited

 5. 倩碧卓越润肤乳,全新的倩碧有油黄油.升级配方,创新修护科技,提升弹润膜力,带来内润外弹光采肌.全新倩碧天才黄油+,专注修护天然肌肤保护膜力,成就弹润膜力升级,内润外弹,卓效不凡,倩碧小黄油带来更好的滋润护肤体验!

 6. UNT 【化妝水系列】芍藥植萃緊緻收斂水 ASTRINGENT BALANCE TONER的商品介紹 UrCosme (@cosme TAIWAN) 商品資訊 UNT,化妝水系列,芍藥植萃緊緻收斂水 ASTRINGENT BALANCE TONER

 7. A. Lange & Söhne「傳統造就獨一無二」 – STYLE-TIPS.COM A. Lange & Söhne 將於 10 月 24 至 2…

 8. 旋轉式眉筆同時附上筆刷的雙頭設計,可輕鬆刷出濃淡適中的自然眉型。

 9. Beauty Story 美顏故事 【白金保養系列】白金維生素C面膜的商品介紹 Beauty Story 美顏故事,白金保養系列,白金維生素C面膜

 10. 于曉恩醫師,王君瑜醫師 在三立電視台分享閨蜜︱米蘭時尚診所 姐姐妹妹站出來! 妹妹煩惱多 有苦說不出?|漏尿‧異味‧搔癢‧鬆弛|四大天敵

 11. Natura Bisse 商品一覽 找品牌 以UrCosme指數高至低排序 第1頁 Natura Bisse 化妝品商品一覽,提供 Natura Bisse的產品列表,以UrCosme指數高至低排列,共42件,Natura Bisse的搜尋結果之第1頁

 12. PETE JENSON: Another game, another record. Leo Messi scored a hat-trick to become Barcelona’s all-time leading goalscorer in all competitions. Barcelona 7-0 Osasuna: Messi breaks club goals record with hat-trick as Catalan giants run riot to close the gap at the top of La Liga

 13. WONDERFUL Post.thanks for share..extra wait .. …

 14. I think that is among the such a lot important info for me. And i’m happy reading your article. However should remark on some normal issues, The site style is perfect, the articles is truly nice : D. Good process, cheers

 15. Good day! Do you know if they make any plugins to safeguard against hackers? I’m kinda paranoid about losing everything I’ve worked hard on. Any recommendations?

 16. of course above ground pools are easier to maintain and to clean..

 17. Please let me know if you’re looking for a article author for your site. You have some really great posts and I believe I would be a good asset. If you ever want to take some of the load off, I’d absolutely love to write some material for your blog in exchange for a link back to mine. Please blast me an e-mail if interested. Kudos!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Loading...