Ballina / Lajme / Bota / Ronaldo shet kopjen e ” Topit të Artë” me një shumë marramendëse
Loading...

Ronaldo shet kopjen e ” Topit të Artë” me një shumë marramendëse

Cristiano Ronaldo në një ankëndë e ka shitur kopjen e “Topit të Artë” për 600.000 e të cilin e ka bler një miljarder izraelit.

Ronaldo është i njohur për humanitetin e tij ku më herët i ka shitur edhe  trofet e tjera dhe të gjitha të hollat i ka dedikuar gjithmon për njerëzit në nevojë.

Shumen prej 600.000 lojtari ja ka dorëzuar fondacionit “Make a Wish” për të ju dal në ndihmë fëmijëve të sëmur.

/MegaPress.al/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Zv.ministrja e financave Elezi nesër hap konferencën me temë ‘Përmirësimi i sistemit për kontrollë të brendëshëm’

Shkup, 12 qershor – Nesër e enjte (13 qershor 2019), me fillim në ora 10:00 zëvendës …

Loading...