Ballina / Show Bizz / Rovena stefa me “Unazë” per 14 Shkurt?!!
Loading...

Rovena stefa me “Unazë” per 14 Shkurt?!!

E dëgjuat? Artistja e njohur shqiptare Rovena Stefa do të vijë me “Unazë” për ditën e 14 Shkurtit. Natyrisht kështu mësojmë se do të quhet projekti i saj
më i i ri ku ka xhiruar edhe klipin e kësaj kënge. Gazeta jonë mëson se Rovena ka shumë kohë që e kishte menduar këtë këngë ku edhe këtë herë është ide e saja. Dimë dhe se klipi do të ketë skena super të vështira që vetëm guximtarja Rovi din si arrisë.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë: “ NOMADET” Super Projekti Muzikor nga TRINIUM X DEEZY X BERNIE (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...