Ballina / Lajme / Kosovë / Rrahje në Drenas, arrestohen dy persona
Loading...

Rrahje në Drenas, arrestohen dy persona

Të martën në Komaran të Drenasit janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj pasi që të njëjtit kanë futur viktimën mashkull në një depo dhe e kanë sulmuar fizikisht.

Viktima ka pësuar lëndim trupore dhe i është ofruar ndihmë mjekësore, njofton policia, transmeton Express.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

/GazetaExpress/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …