Ballina / Lajme / Kosovë / Rrahje në një kafiteri në qendër të Prishtinës (Video)
Loading...

Rrahje në një kafiteri në qendër të Prishtinës (Video)

Disa persona janë përleshur me njëri tjetrin në një kafiteri në qendër të Prishtinës.

Pronari i picerisë i ka kanosur me thikë, disa nga punonjësit e një kafiterie afër.Punonjësit kanë tentuar që t’ia largojnë thikën pronarit, dhe pastaj ka filluar përleshja, raporton Gazeta Express.

Nuk raportohet për të plagosur, ndërkohë që policia ende nuk ka ardhur në vendin e ngjarjes.

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …