Ballina / Lajme / Kosovë / Rrahje në Pejë njëri nga ta në gjendje të rëndë
Loading...

Rrahje në Pejë njëri nga ta në gjendje të rëndë

Mbrëmë rret ores 21:00 një grup i të rinjëve nga Peja janë përfshir në një rrahje pas një mosmarrveshje që kishin në mes vete. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Selman Lajqi”.

Policia nga Peja ka reaguar menjëherë dhe i ka arrestuar të gjithë, ndërsa pas intervistimit janë liruar me procedurë të rregulltë. Njëri nga ta është duke u trajtuar në spitalin e Pejës, pasi ka pësuar lëndime të rënda trupore.

Rasti ka kaluar në prokurori.

 

/MegaPress.AL/

Loading...

Shikoni gjithashtu

NISMA SOCIALDEMOKRATE ARTIKULUESE E VËRTETË E KËRKESAVE TË QYTETARËVE TË KOSOVËS, PËR SHTETIN QË DUAM

Jemi në një moment jashtëzakonisht të rëndësishëm për Kosovën dhe fatet e saj të së …

Loading...