Ballina / Show Bizz / Muzike / Sabria Fejzullahu eshte i vetmi artist qe meriton respekt shprehu Labinot Rexha!
Loading...

Sabria Fejzullahu eshte i vetmi artist qe meriton respekt shprehu Labinot Rexha!

Labinot Rexha me 270 kenga personale ne karijeren e vet me 70 klipe profesinale ashtu me 25 albume

Sigurisht mos ti harojm ato hite me Stresin me Mihrije Braha & Ismet Peja &Valbona Halili & Elizabeta Marku & Lonin e shum artist te tjer , tani eshte ne pergaditje sikur më par kënga super te bukra qe do jen sigurisht hitet.

Labinot Rexha nuk thot si te tjer qe sezona eshte vetem korik dhe gusht , por per Labinotin sezona eshte gjith vitin , pasi aji eshte u kerkuar kret viti.

Posaqerisht ne korik gusht eshte me se i kerkuar dhe besoj se kam qen kenegtar qe kam pasur edhe besa ka 3 dasma ne ditë! Kemi punuar 9 vite me machiatoband , ata jan artista me profesional , por eshte EGO tek ne , donjë te behen te gjithë të tret këngetar dhe i kam hequr vetem e kam majt Dardan Gjinollin ,

Sigurisht dhe kam kerkuar me shum seriozitet ne ekip me shum pun ushtrime ne ekip, por fjal te kqija per qunat te MachiatoBandin nuk kam , sigurisht qe une nuk jam humbës, por humbes jan ata , pasi une sjelli punen, jo ata , por thonjë nje fjal popullore , mos ja din vleren Nënes, dija vlerën Njerkës.

Por hecim me tutje jam i ftuar cdo vikend ne europ dhe amerik po ashtu edhe australi , per sezonen verore 2019 eshte rezevuar koplet tani kemi nisur te rezervojm edhe per 2020, fal bashkupunimin qe kam te shendosh me mengjerin e njohur Avni Selimi, un ne eliten muzikore nuk njoh as nje artist qe mundemi te krenohemi , për pos

Te madhit dhe legjenden Sabri Fejzullahun , inshalla mos te vdes edhe 50 vjet , nuk do lind me legjend sikur Sabri Fejzullahu

Me respekt dhe shum synqeritet Labinot Rexha.

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Hajde se u plaka” projekti i ri muzikor nga Romeo Imeraj (Foto-Video)

Pas shumë projekteve të sukseseshme Romeo Imeraj rikthehet fuqishem me nje super projekt. Plot ritem …

Loading...