Ballina / Show Bizz / Së shpejti një super këngë nga Sylejman Zogaj Foto-Video
Loading...

Së shpejti një super këngë nga Sylejman Zogaj Foto-Video

Sylejman Zogaj nuk është emer i ri në industrin muzikore Shqiptare. Ai numro shumë albume , shumë klipe e kenge hite.
Se fundi përmes rrjetit social Facebook Sylejman Zogaj ka pralajmruar një super këngë të ciles ja ka bashkangjitur dhe një klip shumë profesional. Kenga mban titullin Loqka jeme dhe kuptohet kur projekti mban vulen e Sylejmn Zogaj sigurisht do jete hit i pa disukutushem.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Metiz ft Wheresdonie bashkojn forcat për Hitin me te ri muzikore (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...