Ballina / Show Bizz / Muzike / Sedat Rama e kall me Cobra City
Loading...

Sedat Rama e kall me Cobra City

Sedat Rama e bënë nxehtë çdo verë. Ai, me zërin e tij e kall krejt. Këngëtari i njohur, që ndër vite e kemi parë në projekte të ndryshme, sapo ka lansuar një këngë të re, ku i këndon bossit të Cobra Cytit, Dibran Hoxhes.

Sedati i këndon për së gjalli personit që mban një prej klibeve të natës ku bëri famë Kallashi, që sot është një personazh tejet i njohur publik.

Sedati tregon se ka respekt edhe për Kallashin, për të cilen thotë se ëshyë kolege shumë e mirë.

Këngëtari videoklipin e këngës “Cobra City Dibran Hoxha”, e ka bërë në profuksionin “Xl Films” dhe klipi i shkon për shtati tekstit.

Sedati tregon se së shpejti dontë vijë me projekte të tjera, ndër to edhe një duet me Gaz Ramën, që e kosnderon vëlla dhe artist të madh.

https://www.youtube.com/watch?v=K4_Lb2qWUEI

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Mjaft“ Bashkpunimi ndermjet Veronika Rapushi ZHADE ft Klodian Korra (Foto-Video)

Veronika Rapushi (Zhade Tirona) tashmë është artiste e afirmuar e muzikes shqiptare , qdo projekt …