Ballina / Show Bizz / Serena Williams gjashtë muajshe shtatzënë, pozon nudo për ‘Vanity Fair’ (Foto, +16)
Loading...

Serena Williams gjashtë muajshe shtatzënë, pozon nudo për ‘Vanity Fair’ (Foto, +16)

Tenistja e njohur Serena Williams tashmë ndodhet në muajin e gjashtë të shtatzënisë.

 Lajmin për shtatzëninë e saj, 35 vjeçarja e bëri të ditur në janar, kur i dhuroi të dashurit të saj një çantë me plot gjashtë teste shtatzënie brenda saj.Dhe kjo ishte befasia më e ëmbël që i ishte bërë ndonjëherë bashkëthemeluesit të Reddit.

Muaj më parë është bërë e ditur edhe gjinia e foshnjës. Williams dhe i dashuri i saj 34 vjeçar shumë shpejt do të bëhen me djalë.

Por, edhe pse gjashtë muajshe shtatzënë, Serena Williams ka pozuar së fundmi nudo në kopertinën e ‘Vanity Fair’.

Duke mbajtur vetëm gjoksin e saj me dorë, tenistja nuk e pati problem fare daljen e ekspozuar për revistën në fjalë. /MegaPress/

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …