Ballina / Show Bizz / Serena Williams gjashtë muajshe shtatzënë, pozon nudo për ‘Vanity Fair’ (Foto, +16)
Loading...

Serena Williams gjashtë muajshe shtatzënë, pozon nudo për ‘Vanity Fair’ (Foto, +16)

Tenistja e njohur Serena Williams tashmë ndodhet në muajin e gjashtë të shtatzënisë.

 Lajmin për shtatzëninë e saj, 35 vjeçarja e bëri të ditur në janar, kur i dhuroi të dashurit të saj një çantë me plot gjashtë teste shtatzënie brenda saj.Dhe kjo ishte befasia më e ëmbël që i ishte bërë ndonjëherë bashkëthemeluesit të Reddit.

Muaj më parë është bërë e ditur edhe gjinia e foshnjës. Williams dhe i dashuri i saj 34 vjeçar shumë shpejt do të bëhen me djalë.

Por, edhe pse gjashtë muajshe shtatzënë, Serena Williams ka pozuar së fundmi nudo në kopertinën e ‘Vanity Fair’.

Duke mbajtur vetëm gjoksin e saj me dorë, tenistja nuk e pati problem fare daljen e ekspozuar për revistën në fjalë. /MegaPress/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Anna, e preferuara e fotografëve në St. Gallen të Zvicrës

Vajza e cila gjithnjë din të sjellë risi në skenë, si modele, fotomodele e këngëtare, …

8 Komentet

 1. 社交媒體行銷

 2. 由全球生長因子與胜肽韓國廠商CAREGEN研發,利用美國專利「KP7-4胜肽技術」,獨特滲透配方提供高穩定、高滲透、高效能的胜髮環境,模擬人體生髮機制,目的使頭皮、毛囊恢復健康及作用活性,重啟生髮系統。DR CYJ髮胜肽療程的治療原理為 利用複合活性成分配方恢復毛髮平衡, 根據生態生物工程原理研發, 關鍵胜肽名為KP7-4,結合了七種專利胜肽, 實驗證明能有效模擬「人體胜髮因子」,掌握育髮四關鍵:毛囊強健、減緩異常落髮、強化髮根、供給毛囊血管營養,模擬毛髮循環機制,同時減緩異常落髮及強化髮根。DR.CYJ髮胜肽不含藥性且無副作用,能有效促進增髮

 3. Chrono Affection 時間寵愛 【分子釘極緻修護系列】分子釘極緻修護緊緻面膜 Ceramide Molsture Luxury Mask的商品介紹 UrCosme (@cosme TAIWAN) 商品資訊 Chrono Affection 時間寵愛,分子釘極緻修護系列,分子釘極緻修護緊緻面膜 Ceramide Molsture Luxury Mask

 4. 緊急搶救!迅速修復乾燥所引起的肌膚困擾快速滲透、重現水嫩柔滑

 5. *分享*2018近期保養品空空賞。通通見底值得回購清單 @ 潮流、美妝、消費 創造個人化風格的女性社群 PIXstyleMe *分享*2018近期保養品空空賞。通通見底值得回購清單

 6. belif 【防曬系列】完美守護明亮防曬乳SPF50PA+++的商品介紹 belif,防曬系列,完美守護明亮防曬乳SPF50PA++

 7. Manchester City killed off Russian interest in Roberto Mancini on Monday night by making him the highest-paid manager in the country after agreeing a £37.5million five-year deal. Mancini ends Man City exit fears as title-winner becomes richest boss with new £37m deal

 8. Read our in-depth iPhone XS Max review
  Read our hands-on iPhone XR review
  link
  Read our hands-on Apple Watch 4 review
  iPhone XS price and release date
  iPhone XS

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Loading...