Ballina / Auto / Shala: I gëzohem fitores në Istog, në Pejë u tradhtuam nga PDK e NISMA
Loading...

Shala: I gëzohem fitores në Istog, në Pejë u tradhtuam nga PDK e NISMA

Politikani Granit Shala, i cili është edhe anëtar i AAK-së, i’u është gëzuar fitores së kandidatit të këtij subjekti politik në Istog Gani Dreshaj, pas numërimit të votave më kusht dhe me postë.

 

Derisa sipas tij, në Pejë AAK është tradhtuar nga PDK dhe Nisma, duke bërë naten pazare me LDK’n.

“Së pari i uroj Gani Dreshajt fitoren por siç kam thënë edhe Pejën do ta fitonim por PDK dhe NISMA na tradhtuan, duke bërë naten pazar me LDK’n por prap se prap AAK është fituesja e këtyre zgjedhjeve”, ka thënë nder të tjera Shala.

Shikoni gjithashtu

Veturat më të shtrenjëta në botë me pamje të anijeve kozmike

Makinat më të shtrenjta në botë janë shumë më tepër se transporti. Këto pjesë të …