Ballina / Lajme / Bota / SHBA: Kim Jong është duke lypur ” luftë”
Loading...

SHBA: Kim Jong është duke lypur ” luftë”

Në një sesion dramatik të Këshillit të Sigurimit, Nikki Haley tha: “Ne tani duhet të miratojmë masat më të forta të mundshme”

Ky reagim i saj vjen nga se Korea e Veriut po kalon fshehura raketa balistike drejt bregut perëndimor, pasi që SHBA-a, paralajmëron Kim Jong-un se është duke lypur luftë transmeton The Sun.

/MegaPress/

 

 

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …