Ballina / Show Bizz / Muzike / Shijojeni hitin e ri veror nga Big Papi
Loading...

Shijojeni hitin e ri veror nga Big Papi

Ai nuk ka të ndalur dhe tashmë emër i konfirmuar në repin shqiptar. Po flasim për reperin Big Papi i cili sapo ka sjellë hitin veror me titull “Kile” me një super klip, ku ka dashur të vijë edhe me pamje nga bregdeti i bukur shqiptar në jug të Shqipërisë. Kënga sapo është publikuar dhe ka shumë ritëm ndërsa ka nisur të pëlqehet mjaft. Nëse ende se keni dëgjuar ne ju ftojmë ta shijoni këtë këngë mjaft të bukur nga reperi simpatik.

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Mjaft“ Bashkpunimi ndermjet Veronika Rapushi ZHADE ft Klodian Korra (Foto-Video)

Veronika Rapushi (Zhade Tirona) tashmë është artiste e afirmuar e muzikes shqiptare , qdo projekt …

Loading...