Ballina / Show Bizz / Muzike / Shikoni çfarë i ka bërë hundës Aida Doçi
Loading...

Shikoni çfarë i ka bërë hundës Aida Doçi

Këngëtarja Aida Doçi ka hyrë tashmë në tregun muzikor shqiptar. Ajo këndon bukur live, ndërkohë që ka realizuar edhe disa këngë me videoklipe

Këngëtarja është zëri i baladave, këngëve të dhembshme, të cilat i këndon me shumë zemër e shpirt.

Aida po kujdeset shumë që të duket bukur, ajo investon në gardërobë, grim dhe gjithçka tjetër.

Së fundi, Aida ka vënë vath në hundë. A po i rri mirë?

Këngëtarja tani është duke përgatitur projekte të reja që do të vijnë së shpejti, shkruan “Kosovarja”.

 

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë: “ NOMADET” Super Projekti Muzikor nga TRINIUM X DEEZY X BERNIE (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...