Ballina / Show Bizz / Shikoni se si i “Ndez” Dasmat Shqiptare DJ XHENI (Foto-Video)
Loading...

Shikoni se si i “Ndez” Dasmat Shqiptare DJ XHENI (Foto-Video)
https://www.facebook.com/arxhent.gashi.9/videos/vb.100033201341170/153415632441814/?type=2&video_source=user_video_tab

Të gjitha projektet e ti ai i shëndrron në hite. DJ Xheni është ndër më të suksesëshmit në industrin muzikore. Fal talentit ai ka bashkpunuar dhe ka dhënë shfaqje në gjithë Europën. Tani për sezonim veror DJ Xheni është prezent në trojet shqiptare.

E kush tjeter mund ta ndez atmosferën më mir se ai. Gjitha dasmat ku Dj Xheni është prezent atmosfera prek kulminacionin, këtë e dëshmojnë dhe këto video të publikuara nga fansat e artistit në fjal. Pikërisht për shkak të atmosferes që krijon Dj Xheni është Dj më i kërkuar shqiptar në dasmat dhe ahengjet familjare.

https://www.facebook.com/arxhent.gashi.9/videos/153986982384679/
Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë: “ NOMADET” Super Projekti Muzikor nga TRINIUM X DEEZY X BERNIE (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...