Ballina / Show Bizz / Shkelzen Iberhysaj prezanton këngën më të re “Adresa”
Loading...

Shkelzen Iberhysaj prezanton këngën më të re “Adresa”

Këngëtari me një zë mjaft të bukur Shkelzen Iberhysaj sapo ka sjellë këngën më të re me titull “Adresa”. Kjo këngë me Muzikë & Orkestrimi nga Virusi dhe me tekst nga Dardan Shkreli është prezantuar në xhirimet festive të EmraCom dhe ka nisur të pritet shumë mirë. Ju ftojmë ta degjoni dhe ta shihni me anë të videos më poshtë.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Metiz ft Wheresdonie bashkojn forcat për Hitin me te ri muzikore (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...