Ballina / Show Bizz / Shkelzen Iberhysaj prezanton këngën më të re “Adresa”
Loading...

Shkelzen Iberhysaj prezanton këngën më të re “Adresa”

Këngëtari me një zë mjaft të bukur Shkelzen Iberhysaj sapo ka sjellë këngën më të re me titull “Adresa”. Kjo këngë me Muzikë & Orkestrimi nga Virusi dhe me tekst nga Dardan Shkreli është prezantuar në xhirimet festive të EmraCom dhe ka nisur të pritet shumë mirë. Ju ftojmë ta degjoni dhe ta shihni me anë të videos më poshtë.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë/ “Gjynah” Super projekti i ri muzikor nga Vani Gjuzi (Foto-Video)

Vani Gjuzi sapo ka publikuar projektin me te ri muzikor. Super projekti muzikor është punu …

Loading...