Ballina / Show Bizz / Muzike / Shkenda Dubova vjen në një pozë atraktive nga pushimet (Foto)
Loading...

Shkenda Dubova vjen në një pozë atraktive nga pushimet (Foto)

Këngëtarja Shkenda Dubova aktualisht është duke shijuar disa ditë të merituara pushimi.

Ajo dhe mikeshat e saj punëtore të qendrës së saj të dobësimit, kanë vendosur që së bashku të shkojnë për pushime në Turqi.

Në disa fotografi të publikuara së fundmi në InstaStory, Shkenda shfaqet mjaft atraktive e veshur në ngjyrën rozë, teksa vë në pah gjoksin e saj atraktiv.

Shkenda Dubova shfaqet atraktive nga pushimet në Turqi

Këngëtarja duket të ketë marrë edhe ngjyrë të mirë të trupit.

Ndryshe, ajo nuk ka qenë shumë e hapur ndonjëherë për jetën private, duke mos zbuluar nëse është në lidhje apo jo? /MegaPress/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë: “ NOMADET” Super Projekti Muzikor nga TRINIUM X DEEZY X BERNIE (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...