Ballina / Lajme / Shokuese! 17-vjeçari nga Berati përdhunon të miturën në shtëpinë e saj
Loading...

Shokuese! 17-vjeçari nga Berati përdhunon të miturën në shtëpinë e saj

Një e mitur është përdhunuar gjatë ditës së sotme në banesën e saj në Berat nga një 17-vjeçar.

Sipas policisë, adoleshenti me iniciale K.A është kapur në flagrancë në banesën e 13-vjeçares pasi ka kryer marrëdhënie seksuale me të pa dëshirën e saj.  17-vjeçari do të proçedohet për veprën penale të parashikuar nga Neni 100/1/2 I Kodit Penal.

/TetovaSot/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …