Ballina / Sport / ”Shpërthen” stadiumi në Strumicë, Roshi shënon dhe gëzon tifozët (VIDEO)
Loading...

”Shpërthen” stadiumi në Strumicë, Roshi shënon dhe gëzon tifozët (VIDEO)

Shqipëria ka kaluar në epërsi në ndeshjen kundër Maqedonisë.

Golin për kombëtaren kuq e zi e shënoi Odise Roshi në minutën e 53-të.

Roshi beri gol me një gjuajtje të saktë me kokë. /albeu.com/

Shikoni gjithashtu

Supertalenti nga Bishtazhini, Toni Domgjoni përkrah rininë e vendlindjes

Toni Domgjoni nga Bishtazhini (Gjakovë) është një ndër talentët më mirë në Zvicër dhe është …