Ballina / Lajme / Bota / Shpëtohen tre fëmijë që mbetën të ngujuar pas tërmetit në Itali (VIDEO)
Loading...

Shpëtohen tre fëmijë që mbetën të ngujuar pas tërmetit në Itali (VIDEO)

Ekipet e shpëtimit italian nxorën dy prej tre vëllezërve që ishin ngujuar nga rrënojat nga shtëpia që u shkatërrua në ishullin italian Isksia, pas tërmetit me intensitet prej 4 ballësh, i cili ndodhi mbrëmë.

Vëllai i tretë është gjetur dhe ekipet e shpëtimit kanë ardhur për ta nxjerrë. Një prej vëllezërve është një fëmijë shtatëmuajshe.

Deri tani janë paraqitur dy raste vdekje nga tërmeti, njoftoi DPA ndërsa të paktën 39 persona janë plagosur.

/TetovaSot/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …