Ballina / Show Bizz / Shqetësohen fansat: Aksidentohet reperi i njohur shqiptar?
Loading...

Shqetësohen fansat: Aksidentohet reperi i njohur shqiptar?

Fansat e reperit Nushi janë shqetësuar sot me disa fotografi që po qarkullojnë në rrjet.

Në to, Nushi shfaqet në një makinë të aksidentuar e të rrokullisur.

Nuk dihet saktë se në çfarë rrethana janë shkrepur këto fotografi të cilat janë siguruar edhe nga Prive.al.

Kujtojmë se për sot pasdite, reperi e ka paralajmëruar publikimin e një projekti të ri muzikor, ripërpunim i hitit të dikurshëm ‘A më kujton’ nga Naser Berisha. /Prive.alView this post on Instagram

Se muzika shqipe ka shume kenge dhe kengetare te cilet kane lene gjurme pergjate historise, nuk ka dyshim. Nje nga ata qe kane lene gjurme te pashlyeshme ne muziken tone padyshim eshte @naser_berisha . Kenga e Naser Berishes, “A me kujton”, eshte zgjedhur ne mesin e 10 baladave me te mira te 40 vjecarit te fundit. E falenderoj Naserin qe kete kenge te paharrushme na lejoi ta riperpunojme dhe me kenaqesine me te madhe ju njoftoj se neser ne ora 17:00 do ta degjoni ne verzionin tim dhe te @cricket.music “A me kujton”, vetem per juve! Video : @sekuence Directed by @albanselimajj Cinematographer @adoniskrasniqi1

A post shared by Nush (@nushi.official) on Nov 9, 2019 at 6:46am PST

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …