Ballina / Show Bizz / Muzike / Shqipe Kastrati i thotë Flori Cocajt “Çka bane ti për mua”
Loading...

Shqipe Kastrati i thotë Flori Cocajt “Çka bane ti për mua”

Të dy këngëtar të mrekullueshëm, zëra brilant, të dy tashmë në një këngë që tingëllon aq këndshëm e që të bënë ta dëgjosh e ri dëgjosh shumë herë.

Flori Cocaj e Shqipe Kastrati i kanë bashkuar forcat për të krijuar këngën me titull “Çka bane ti për mua”, këngë kjo që i ka të gjitha premisat e hitit.

Teksti dhe muzika mbajnë vulën e Ilir Beranit, orkestrimi është bërë nga Miti Geci, ndërkaq videoklipi është realizura nga produksioni “Fourinfinit produksion”.

Dyshja shprehen të kënaqur me punën e bërë dhe nuk e fshehin konsideratën që kanë për njëri tjetrin.

Flori Cocaj së fundi është bërë ndër këngëtarët më të preferuar në vend, ndërkaq Shqipe Kastrati prej shumë vitesh është emër i konfirmuar në skenë.

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Mjaft“ Bashkpunimi ndermjet Veronika Rapushi ZHADE ft Klodian Korra (Foto-Video)

Veronika Rapushi (Zhade Tirona) tashmë është artiste e afirmuar e muzikes shqiptare , qdo projekt …

Loading...