Ballina / Lajme / Shtëpia përfshihet në flakë vdes nëna me 4 fëmijë

Shtëpia përfshihet në flakë vdes nëna me 4 fëmijë

Sot  në Tetovë, rreth orës 04:20 minuta në rrugën Goce Dellçev, zjarri ka kapluar shtëpinë e Sulejman Zulbeharit. Familjarët të gjithë ishin në gjumë, gjatë kohës kur digjej shtëpia. 

Fatimja 38 vjeç dhe fëmijët e saj nga mosha 4 deri 14 vjeç gjetën vdekjen si pasojë e flakëve në katin e dytë të shtëpisë së tyre ku po flinin.

Ndërsa siç raportojnë policia thuhet se ende nuk dihet  shkaku i zjarrit në shtëpinë e familjes Zulbehari, ndërsa policia është duke u marur me rastin.

 

/MegaPress.AL/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Elezi: Përshendesim vendimin e Bordit të drejtorëve të Bankës Botërore për miratimin e kornizës katërvjeçare për partneritet me Maqedoninë Veriore

“Përshëndesim vendimin e Bordit të drejtorëve ekzekutiv të grupit të Bankës Botërore që sot e …