Ballina / Lajme / Kosovë / Shyhrete Berisha dëshiron që shtëpinë ta kthejë në muze ose kopsht për fëmijë (Video)
Loading...

Shyhrete Berisha dëshiron që shtëpinë ta kthejë në muze ose kopsht për fëmijë (Video)

Avokati i Shyhrete Berishës ka deklaruar në emisionin “Përballje” se klientja e tij ka dy dëshira për pjesën e shtëpisë dhe pronës së saj së cilës tash i takon.

“E para është që shtëpinë ta kthejë në muze për të treguar historinë se çka ndodhi aty. Dhe, e dyta është që aty të hapet një kopsht për fëmijë të cilët kanë nevojë për përkujdesje”, ka thënë ai. “Dëshira e saj është që kjo të kthehet në shtëpi për publikun. Kjo është edhe një dëshmi për të se drejtësia ka triumfuar”. /Telegrafi/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …