Ballina / Lajme / Kosovë / Si të bëni një dritë të zezë UV (EASY) ( Video )
Loading...

Si të bëni një dritë të zezë UV (EASY) ( Video )

Nëse ju është mërzitur ngjyra e njej e telefonit tuaj atëherë ka ardhur koha që ta ndryshosh atë. Kjo metodë është pothuajse e njejtë me atë të cilën e përdorin policia e forenzikes në rast krimi apo vjedhje për zbulim gjurmësh./MegaPress/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …