Ballina / Lajme / Kosovë / Si vdiq 69 vjeçari në Pishinën e Gërmisë? (Video)
Loading...

Si vdiq 69 vjeçari në Pishinën e Gërmisë? (Video)

Pishina e Gërmisë u mbyll sot e gjithë vizitorët u larguan jashtë nga policia.

Kjo ndodhi  pasi u lajmërua se një person ka humbur jetën derisa po freskohej në ujë, njofton Klan Kosova.Bëhet fjalë për një 69 vjeçar, me inicialet B.K. i cili vdiq rreth orës 14:00.

Ekipi i klanit nuk u lejua të futet brenda.

As punëtorët e pishinës nuk pranuan të flasin, por thanë se sipas informatave, viktima ka pasur probleme me zemrën.

Dëshmitarët rrëfejnë se si humbi jetën 69-vjeçari, i cili ishte i shoqëruar në pishinë nga vajza e tij. /Klan Kosova/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …