Ballina / Show Bizz / Silva dhe Defri e fillojnë vitin mbarë, ky është hiti i ri (Video)
Loading...

Silva dhe Defri e fillojnë vitin mbarë, ky është hiti i ri (Video)

Silva, një emër ui rëndësishem në estradën shqiptare, ndër këngëtaret më të dashura nga publiku shqiptar anë e mban botës.  Ajo nuk ndalon së punuar projektë të rejam, madje së fundi ajo sihte e ftuar në projektine  artistit Defi. Artist ky i cili me zërin e tij e vë në pahë talentin që ka.

Këtë project dyshja e ka titulluar “ Marak”, dhe është punuar em aq kujdës sa që menjëherë ka marr epitetine  hitit, duke u ndjekur shumë nga publiku shqiptare. Projekti ëshët finalizuar edhe me videoklip.  Në videoklip është menduar qart çdo detaj duke mos lënë hapsira bosh, madje edhe veshjet janë unike duke i sjellë artistet të kompletuar në këtë projekt.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë- “Jo per ty une sdo te qaj” nga Mustaf Gashi

Mustaf Gashi është emer i afirmiar ne muziken shqiptare. Këngët e artistit në fjal kan …

Loading...