Ballina / Stili / Sinonimi i kënaqësisë, vendi i kujtimeve më të bukura në Gold Pool Club Prizren
Loading...

Sinonimi i kënaqësisë, vendi i kujtimeve më të bukura në Gold Pool Club Prizren

Për shumë prej nesh fjala Gold Pool Club është sinonimi i kënaqësisë, vendi i kujtimeve më të bukura, e vendi i parë, e ndoshta edhe i vetëm, që na bie ndërmend kur bëhet fjalë për jetën e natës në Prizren.

Shumë prej nesh e kemi ende të freskët kujtimin e hapjes së këtij klubi nate, tashmë i konsideruar si klubi më i suksesshëm shqiptar i të gjitha kohërave Netë plot glamur, musafirë special, program i larmishëm, kreativitet, korrektësi e përfeksion deri në detajin e fundit është ajo që ky klub ofroi qysh nga dita e parë e operimit.

Këtë vit, më special, Gold Pool Club ka vendosur te sjellë shum artistë dhe kengetarë te trojeve tona poashtu edhe te evropes, tashmë nën emërtimin Gold Pool Club, feston edhe hapjen e vendit ku mund te bejn ahenge per darsmen tuaj !

Shikoni gjithashtu

+ 18 / Modelja më seksi ruse

Viktoria Odintcova nga Shën Petersburgu cilësohet një modelet më seksi ruse. /MegaPress.AL.