Ballina / Show Bizz / Po Flitet / “Sirena” bëhet e gjallë në “Kobra City” (Video)
Loading...

“Sirena” bëhet e gjallë në “Kobra City” (Video)

Mbëmë është raportuar për atmosferen në lokalin e natës ku vallëzon Desara Zelija , “Sirena”.

Valltarja më mirë e njohur me nofkën Sirena ka reaguar në lidhje me këtë atmosferë duke thënë se tek ne eshte djegur atomsfera ku ishin te pranishem rreth 200 persona ku ajo ka shkelqyer.

Ajo ka thënë se pavarësisht kësaj, do të vazhdoj të punoj, madje që nesër do kete shum atmosfer dhe gjera te befasuara per Kobra City.

Kujtojmë se lokali Kobra City, i cili gjendet në hyrje të qytetit të Prizrenit, është menaxhuar nga Donjeta Kosumi “Kallashi” por qe tani eshte marrur nga vete pronaret e lokalit Dibran Hoxhaj ku menaxhon nipi i ti Arlind Dakaj. /MegaPress/

Posted by Desara Zelija on Donnerstag, 29. Juni 2017

 

Loading...

Shikoni gjithashtu

Avokati Bledar Gashi – Nuk ka as një provë që klienti im Gazmend Halilaj të dënohet!

Unë si avokat mbrojtës i kolegut tim z. Gazmend Halilaj ku unë jam avokat  së …

Loading...