Ballina / Femra / Modë / S’ka ma mirë: Dy ‘engjëj’ superseksi në natyrë me të brendshme
Loading...

S’ka ma mirë: Dy ‘engjëj’ superseksi në natyrë me të brendshme

Ato janë, pa dyshim, dy ‘engjëjt’ më seksi të Victoria’s Secret aktualisht.

Candice Swanepoel dhe Josephine Skriver këto ditë po qëndrojnë bashkë në Kolorado, ku po pushojnë dhe njëkohësisht po realizojnë fotografi të reja për firmën e mirënjohur të veshjeve të brendshme.

Që të dy bukuroshet, njëra jugafrikane e tjera daneze, kanë publikuar plot fotografi në rrjetet sociale, në të cilat janë shfaqur me të brendshme seksi në natyrë. /Botasot/

 

Shikoni gjithashtu

+ 18 / Modelja më seksi ruse

Viktoria Odintcova nga Shën Petersburgu cilësohet një modelet më seksi ruse. /MegaPress.AL.

Loading...