Ballina / Lajme / Skandal Këngëtarit shqiptarë i publikohen fotot gjatë marrdhënieve intime (Foto)
Loading...

Skandal Këngëtarit shqiptarë i publikohen fotot gjatë marrdhënieve intime (Foto)

Jeta e ti ka qen ushqim per mediat kohet e fundit , qdo frymarrje ti bente lajme mirpo se fundit kengetari ne fjal po ballafaqohet me një situatë shumë të vështir. Orges Qatos apo i njohur ndryshe si ALORES i jane publikuar disa foto ne rrjetin social instagram. Ende nuk dihet nese telefoni i ka humbur kengetarit apo njera nga ish të dashurat ka dashur ta demtoi në karrier. Sipas portalit VipStar.info fotot janë reale dhe jo montazh. Për më shumë shikoni foto super Hot.

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …