Ballina / Show Bizz / Muzike / SKANDALOZE: Reperi nga Prizreni mbulon Shqiponjën dy krenare
Loading...

SKANDALOZE: Reperi nga Prizreni mbulon Shqiponjën dy krenare

Reperi nga Prizreni mbulon Shqiponjën dy krenare me ndëgjuese te samsungut në iphone, ku i dihet ndoshta edhe ndëgjon Ilahi ky ekstremist ne lulëzim!!!

Pse Elvisi bënë kesi far lloje mesazhe a mun ta di kush apo thjesht qe gazetat jan te flakur per te dhe skandalet e ti.

Si duket Elvisi eshte duke pergaditur nje projekt te ardhshem ku do jete diqka skandaloze me tvertet . /MegaPress/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Haxhi Dauti këngëtari që i rezistoi suksesit me dekada (Foto-Video)

Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim ‘vrastar’ dhe butësi në interpretim, shoqëruar …

Loading...