Ballina / Sport / Skuadra e Milanit arriti në Shkup
Loading...

Skuadra e Milanit arriti në Shkup

Skuadra e Milanit sot në mbrëmje ka arritur në Shkup për ndeshjen e kthimit të plej of-it në Liga Evropa që do ta luaj nesër kundër Shkëndijës së Tetovës. Skuadra milaneze zbarkoi në Aeroportin e Shkupit në mbrëmje. Skuadra e Milanit nuk ka zhvillur stërvitje zyrtare në stadiumin “Telekom Arena” aty ku do të luhet edhe ndeshja. Takimi Shkëndija-Milani zhvillohet nesër prej orës 20:45. /SHENJA/

Shikoni gjithashtu

Supertalenti nga Bishtazhini, Toni Domgjoni përkrah rininë e vendlindjes

Toni Domgjoni nga Bishtazhini (Gjakovë) është një ndër talentët më mirë në Zvicër dhe është …