Ballina / Show Bizz / Muzike / Soni Beratit vjen me Xhanushja e Lalit (Video)

Soni Beratit vjen me Xhanushja e Lalit (Video)

Kengtari nga Shqiperia sjell projektin e ri Xhanushja Lalit /

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë : “Faj” Super Projekti I Ri Nga GUGU (Foto-Video)

Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim ‘vrastar’ dhe butësi në interpretim, shoqëruar …