Ballina / Sport / Spalleti ndihet krenar me lojen e zi e kaltërtve ( Video )
Loading...

Spalleti ndihet krenar me lojen e zi e kaltërtve ( Video )

Interi ka nisur me sukses, sezonin e ri të serie A.

Interi mposht Fiorentinen 3:0. Në pjesen e parë dy gola i shenoi Mauro Icardi. Golen e parë e shenoi  në minute e 6’ ndërsa  golin e dytë e shenon me kokë në minutën e 15’.

Në pjesen e dytë përfundimisht shenon kroati Ivan Perisic, në miuten e 79’ . Goli i fundit ju bëri me dije se Florentina vetëm duhet të ju uroi fat Interit dhe trajnerit të ri Spallettin ta uroi për lojen e mirë të djemëve .

/MegaPress/

Shikoni gjithashtu

Supertalenti nga Bishtazhini, Toni Domgjoni përkrah rininë e vendlindjes

Toni Domgjoni nga Bishtazhini (Gjakovë) është një ndër talentët më mirë në Zvicër dhe është …