Ballina / Stili / Sport / Fitness / Stërvitja fantastike në shtëpi: Për super seksi vithe! (Video)
Loading...

Stërvitja fantastike në shtëpi: Për super seksi vithe! (Video)

Qëllimi është forcimi dhe formësimi i trupit. Ushtrimet fokusohen në vithe, këmbë, duar dhe bark.

Modelja i seksi fituesit, Michelle Jacot, paraqet tri lloje stërvitjeje të cilat mund t’i bëni në shtëpi. Qëllimi është forcimi dhe formësimi i trupit.Ushtrimet fokusohen në vithe, këmbë, duar dhe bark. E gjitha që ju nevojitet janë karrigia dhe shtroja për ushtrime, transmeton Telegrafi.

Veç kësaj, për një model të ushtrimeve është e dobishme të keni pesha, por nuk është e domosdoshme.

Shikoni se si ajo stërvit dhe i përvishet punës.

Mbajeni në mend: Për formësim perfekt të vitheve dhe për këmbë të forta nuk janë meritore vetëm gjenet e mira. Përkundrazi, rëndësi të posaçme kanë ushtrimet. /MegaPress/

Shikoni gjithashtu

+ 18 / Modelja më seksi ruse

Viktoria Odintcova nga Shën Petersburgu cilësohet një modelet më seksi ruse. /MegaPress.AL.