Ballina / Stili / Sport / Fitness / Stërvitja fantastike në shtëpi: Për super seksi vithe! (Video)
Loading...

Stërvitja fantastike në shtëpi: Për super seksi vithe! (Video)

Qëllimi është forcimi dhe formësimi i trupit. Ushtrimet fokusohen në vithe, këmbë, duar dhe bark.

Modelja i seksi fituesit, Michelle Jacot, paraqet tri lloje stërvitjeje të cilat mund t’i bëni në shtëpi. Qëllimi është forcimi dhe formësimi i trupit.Ushtrimet fokusohen në vithe, këmbë, duar dhe bark. E gjitha që ju nevojitet janë karrigia dhe shtroja për ushtrime, transmeton Telegrafi.

Veç kësaj, për një model të ushtrimeve është e dobishme të keni pesha, por nuk është e domosdoshme.

Shikoni se si ajo stërvit dhe i përvishet punës.

Mbajeni në mend: Për formësim perfekt të vitheve dhe për këmbë të forta nuk janë meritore vetëm gjenet e mira. Përkundrazi, rëndësi të posaçme kanë ushtrimet. /MegaPress/

Loading...

Shikoni gjithashtu

+ 18 / Modelja më seksi ruse

Viktoria Odintcova nga Shën Petersburgu cilësohet një modelet më seksi ruse. /MegaPress.AL.

14 Komentet

 1. 數據量度

 2. SMAZ換能器傳送更穩定,更安全,更有效,和疼痛更少的HIFU能量。 SMAZ不需要應用較高的能量便可到達浅肌肉腱膜層。主要治療:-抬頭紋 -眉間紋 -鼻樑紋 -魚尾紋 -法令紋 -淚溝 -木偶紋 -垂直唇紋 -嘴角紋 -頸紋

 3. Lady Gaga 竟然成為了 Shiseido 的代言人! 形象大膽、經常帶給我們連連驚喜的美國歌壇天后 Lady Gaga,竟然成為了今年日本品牌資生堂 (Shiseido) 的代言人,這個破天荒的合作實在令人難以置信!

 4. 柔滑順暢的眼線筆利用些微亮澤描繪眼型。色彩強烈、持久。經眼科醫師測試。

 5. 每日IG – 外國打卡新玩法!迪士尼每幅牆都有自己帳號 Marie Claire (HK) Edition 去主題樂園玩,瘋狂打卡自然是指定動作。不過除了去重要景點和找角色人物拍照,外國人現在連每幅牆都不放過!網友已經成功攻佔美國迪士尼樂園每幅牆,更為牆身起名和開設IG帳號!一切都由在Tomorrowlan

 6. 介紹肌膚保養系列中的精華油産品。

 7. Jurlique 茱莉蔻 【特殊護理系列】金盞花舒敏露 Calendula Lotion的商品介紹 Jurlique 茱莉蔻,特殊護理系列,金盞花舒敏露 Calendula Lotion

 8. 專科醫師陳振豐教你「換季保養祕訣」淨妍醫美 皮膚專科醫師陳振豐表示,一般來說玻尿酸注射常見的不良反應有瘀青、疼痛、腫脹及紅斑,而造成不良反應的可能原因有「不當注射操作、免疫性反應和血液循環阻塞」。其中血液循環阻塞雖少見,一旦發生輕則皮膚壞死,嚴重恐導致嚴重眼睛視力受損,陳醫師推測,該名部落客失明原因應屬此,但這樣的案例相當少見,一年頂多23例。

 9. 韓國大熱的Faith in Face面膜真的那麼貼服零距離!觸感柔軟CP值超高!Giveaway得獎公佈 Marie Claire (HK) Edition Your Mr. Right 革新保濕面膜 韓國人氣護膚品牌Faith in Face的Hydrogel Mask一向得到大家的寵愛!於新一年,Hydrogel Mask亦換上新衣並注入更有效的成

 10. Dr.G 【臉部彩妝系列*】溫和紓緩BB霜SPF30PA++ Daily Safe BB SPF30PA++的商品介紹 Dr.G,臉部彩妝系列*,溫和紓緩BB霜SPF30PA++ Daily Safe BB SPF30PA+

 11. Gus Poyet believes the signing of Jermain Defoe will prove the best piece of business from the January transfer window. Sunderland have won back-to-back games with Defoe in the side. Jermain Defoe is the best January signing, believes Sunderland boss Gus Poyet

 12. naturally like your web site but you need to test the spelling on quite a few of your posts. A number of them are rife with spelling issues and I to find it very bothersome to tell the truth nevertheless I will certainly come back again.

 13. Robbie Brady saw his comeback cut short as Burnley drew 0-0 with Montpellier in their opening pre-season friendly at Turf Moor on Sunday. Burnley 0-0 Montpellier: Robbie Brady taken off as a precaution as Clarets play out stalemate with French side

 14. Very nice write-up. I absolutely love this site. Stick with it! Govt job news – https://v.gd/Pz0g57-

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Loading...