Ballina / Sport / Stoke City, mposht Arsenalin ( Video)
Loading...

Stoke City, mposht Arsenalin ( Video)

 

Arsenali mposhtet nga Stoke City 1:0. Skuadra e Xherdan Shaqirit , që në fillim të ndeshjes luajten lojë të mirë.  Në minute e 25 Shaqiri lëshon lojen pas lëndimit që pësoi.

Ndërsa në minute e 47’ Jase, godet porten e kundershtarit dhe shenon gollë. Me golin e tij ai i jep tri pikë Stoke City.

 

/MegaPress/

Shikoni gjithashtu

Supertalenti nga Bishtazhini, Toni Domgjoni përkrah rininë e vendlindjes

Toni Domgjoni nga Bishtazhini (Gjakovë) është një ndër talentët më mirë në Zvicër dhe është …