Ballina / Show Bizz / Muzike / Stresi puthje të nxehta me brunen atraktive, zbulohet identiteti i saj (Foto/Video)
Loading...

Stresi puthje të nxehta me brunen atraktive, zbulohet identiteti i saj (Foto/Video)

Stresi tërheq sërish vëmendjen, kapet mat në puthje me brunen seksi…

Stresi është një nga këngëtarët që merr më së shumti vëmendje, herë për arrestimet dhe përfundimet në komisariat, herë për këngët e tij dhe herë për femrat me të cilat shihet në krah.

Shumë këngë të tijat janë hite tashmë dhe pëlqehen shumë nga publiku por mesa duket Stresi nuk ka vetëm këtë cilësi por gjithashtu ai shihet në shoqërinë e vajzave seksi herë brune e herë bjonde.

Së fundmi, Stresi ka kaluar fundjavën me miqtë e tij në një ndër clubet në vend, aty ku është parë edhe në shoqërinë e një vajze super seksi brune. Vajza e cila është në videon më poshtë, njihet si “Koki Claudia” dhe shpesh herë shihet në shoqerinë e VIPave shqiptarë, shkruan intv.al.

Si dhe ka qenë pjesë e disa klipeve të tyre. Më poshtë do mund të shikoni videon ku Stresi shihet duke u puthur me vajzën në fjalë. Ata mbase janë edhe miq të mire por këtë nuk e dimë.

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …

Loading...