Ballina / Show Bizz / Sukseset nuk kanë të ndalur për Shi Lodre . .
Loading...

Sukseset nuk kanë të ndalur për Shi Lodre . .

Ishim në të parët që pas publikimit të Shi Lodre të Klodiana Vates raportuam që kjo këngë do bëj revulucion në muzikën shqiptare dhe pikerisht ashtu ndodhi.

Pas klasifikimit në top 10 në top listat në Kosove, kënga Shi Lodre tani sapo është kualifikuar në Top Listen më te madhe ne gjitha trojet shqiptare ajo është bërë pjesë e Top Awards.

 

Duke pasur parasysh konkurencen e jashtzakonshme në Top Awerds do shikojm a do përseritet historia siq ndodhi në top listat në Kosovë ku la mbrapa këngetaret që lan gjurm në muzikes shqiptare.

 

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë: “ NOMADET” Super Projekti Muzikor nga TRINIUM X DEEZY X BERNIE (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...