Ballina / Lajme / Kosovë / Sulltan Badalli kandidatura më e fuqishme e PDK- së në Prizren
Loading...

Sulltan Badalli kandidatura më e fuqishme e PDK- së në Prizren

PDK  dega në Prizren është kujdesur që në listen zgjedhore të garoj me figura të fuqishme në zgjedhjet e 22 tetorit.

Njëri nga këto figuara është drejtori aktual i sherbimeve publike z.Sulltan Badalli i cili garon me nr 17 dhe pritet të jetë njëri prej më të votuarve në listen e PDK-së.

Prizreni  është një qytet i  vjetër   ku vlenë të vizitohet, investohet dhe jetohet.

Por, ky qytet  ka nevojë për forcën transformuese të Partisë Demokratike të Kosovës.

Vota juaj është një mbështetje e madhe, për Sulltan Badallin. Andaj pritet që kandidati për asamble në Komunen e Prizrenit ta ket votën qytetare, falë punës së mirë të degës së PDK-së.

/MegaPress.al/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Zv.ministrja e financave Elezi nesër hap konferencën me temë ‘Përmirësimi i sistemit për kontrollë të brendëshëm’

Shkup, 12 qershor – Nesër e enjte (13 qershor 2019), me fillim në ora 10:00 zëvendës …

Loading...